facebook

Apstiprināta ar SIA “elizings.lv” valdes lēmumu
Spēkā no: 01.03.2023

SIA “elizings.lv”
SĪKDATŅU POLITIKA
Klientiem
(2.versija)

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta Jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Jūs apmeklējat SIA “eLizings.lv”, turpmāk – elizings.lv, tīmekļa vietni www.elizings.lv, turpmāk – Tīmekļa vietne.

Sīkdatne satur informāciju, kas tiek izmantota, lai tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu šīs vietnes lietošanu. Sīkdatne uzkrāj datus par tīmekļa vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu vai reklāmu.

Kādēļ Tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes?

Tīmekļa vietnē lietotās sīkdatnes ir nepieciešamas tās darbības uzturēšanai un ērtākai izmantošanai, Tīmekļa vietnes apmeklētāju atpazīšanai un tiem pielāgotās informācijas sniegšanai.

Kādi ir sīkdatņu izmantošanas mērķi?

Sīkdatņu izmantošana elizings.lv ir nepieciešama, lai:

Kādas sīkdatnes tiek izmantotas Tīmekļa vietnē?

Atkarībā no lietošanas mērķiem elizings.lv izmanto dažāda veida sīkdatnes.

Tehniskās, jeb obligātas sīkdatnes, kuru lietošana ir nepieciešama, lai Tīmekļa vietni varētu brīvi apmeklēt, pārlūkot un izmantot.

Obligātas sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Jūs apmeklējāt Tīmekļa vietni vai nepieciešamajā laikā periodā. Jūs nevarat atteikties no šo sīkdatņu lietošanas, jo bez tām nebūs iespējama Tīmekļa vietnes funkcionēšana.

Funkcionālās sīkdatnes, kuru lietošana ir nepieciešama, lai atcerētos Tīmekļa vietnes apmeklētāju uzstādījumus.

Funkcionālās sīkdatnes tiek izmantotas, tikai lai nodrošinātu Tīmekļa vietnes apmeklētājam to izvēlēto uzstādījumu funkcionēšanu, un ir atkarīgas no paša apmeklētāja uzstādījumiem.

Analītiskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas informācijas par Tīmekļa vietnes lietošanu un to apmeklētājiem apkopošanai.

Analītiskās sīkdatnes vāc informāciju par Tīmekļa vietnēs apmeklētāju skaitu, to izvēlēm, biežāk lietotām Tīmekļa vietnes sadaļām. Tās ļauj analizēt Tīmekļa vietnes apmeklētāju profilus, lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu atbilstoši to vajadzībām un uzlabotu Tīmekļa vietnes darbību. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu Tīmekļa vietnes apmeklētāju.

Analītisko sīkdatņu lietošana ir atkarīgā no Jūsu izvēles, un, ja Jūs nepiekrītat tai, informācija par Jūsu Tīmekļa vietnes apmeklējumiem netiks saglabāta un attiecīgi apkopota.

Mārketinga, jeb mērķa auditorijas sīkdatnes, kuras tiek lietotās, lai identificētu Tīmekļa vietnes apmeklētāju vajadzības un sniegtu tiem mārketinga paziņojumus par interesējošiem pakalpojumiem. Mērķa auditorijas sīkdatnes tiek izvietotās arī citu personu tīmekļa vietnēs, piemēram, Facebook, kas palīdz analizēt Tīmekļa vietnes apmeklētāju plūsmu no šīm vietnēm un palīdz optimizēt to, balstoties uz iegūto informāciju.

Marketinga sīkdatņu lietošana ir atkarīgā no Jūsu izvēles, un, ja Jūs nepiekrītat tai, tad Jums netiks sniegti personalizēti marketinga piedāvājumi.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?

Jūs varat kontrolēt sīkdatņu lietošanu, pēc vēlēšanās piekrītot vai atsakoties no tās.

Jūsu sīkdatņu lietošanas izvēles iestatījumus var pārvaldīt šeit.

Jūs varat mainīt arī sava Tīmekļa vietnes pārlūka iestatījumus

https://www.aboutcookies.org/how-to-manage-and-delete-cookies. Taču šajā gadījumā Jums būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet Tīmekļa vietni, turklāt, pastāv iespējamība, ka tās atsevišķi pakalpojumi vai funkcijas nedarbosies.