patēriņa virsraksts Patēriņa kredīts

paterina baneris

paterina apraksts Ar vienu pieteikumu saņem izdevīgāko piedāvājumu no
populārākiem aizdevējiem

patēriņa baneris

mēneši

*mēneša minimālais maksājums
Kalkulācijas piemērs

Kredīta piemērs:

Ja kredīta summa ir 3000 EUR, kredīta termiņš 60 mēneši, un ikmēneša maksājums sastāda - 57 EUR mēnesī, tad GPL ir 5%. Norādītajam ikmēneša maksājumam ir informatīva nozīme. Precīzu pieejamo kredīta summu un ikmēneša maksājumu uzzināsi pēc atbildes saņemšanas!

Piesakies
piedāvājuma saņemšanai:

Sertificēta datu drošības sistēma
 • priekšrocība

  Nauda uz kontu 15 min. laikā

 • priekšrocība

  Izdevīgi zemi GPL no 9%

 • priekšrocība

  Pirms-termiņa atmaksa bez %

 • priekšrocība

  No 6 līdz pat 84 mēnešiem

 • priekšrocība

  Attālināta līguma parakstīšana

KĀ NOTIEK AIZDEVUMA
SAŅEMŠANA?

1
aizpildits pieteikums

Aizpildi pieteikumu elektroniski vai klātienē

green iekavas
2
parakstits ligums

Izvēlies izdevīgāko piedāvājumu un paraksti līgumu Tev izdevīgā vietā un laikā

green iekavas
3
nauda uz kontu

Saņem naudu savā kontā

KĀPĒC TIEŠI eLizings ?!
PRIEKŠROCĪBAS:

small green icon

7,1%

small green icon

524

small green icon

KLIENTA VIDĒJIE GADA IETAUPĪJUMI

small green icon

7,1%

small green icon

524

small green icon

KLIENTA VIDĒJIE GADA IETAUPĪJUMI

small green icon

7,1%

small green icon

524

small green icon

KLIENTA VIDĒJIE GADA IETAUPĪJUMI

MŪSU PARTNERIPatēriņa kredīts jebkuram mērķim

Mērķa noteikšana un lēmums par patēriņa kredīta nepieciešamību

Izvirzītais mērķis patēriņa kredītam:
Naudas aizdevums ir tas produkts, kuru kredīta devēji (iestādes) piedāvā, lai piešķirtu finansējumu paša klienta izvirzītam mērķim. Taču jāņem vērā, ka kredīta kompānija, kurā vērsīsieties ar pieteikumu, noteikti uzdos šo gaužām vienkāršo jautājumu: “Kādam mērķim paredzēsiet naudas līdzekļus, no piešķirtās kredīta summas?“. Tādēļ ļoti svarīgi ir, jau priekšlaicīgi, izdomāt un izvirzīt nepieciešamību gan pēc kredīta, gan kādam mērķim to izmantosiet.
Mērķi var būt visdažādākie. Tā piemēram:

Nepieciešamā finansējuma apmēra (summas) noteikšana, kad plānojat aizņemties naudu savu vēlmju īstenošanai, vienmēr svarīgi plānot arī neparedzētus tēriņus. Tādēļ aprobežoties ar summu, kura nepieciešama tikai, piemēram, lidmašīnas biļetēm, viesnīcas apmaksai, apdrošināšanai vai tamlīdzīgi, būtu gana naivi vai pat pakļaut sevi finansiālu zaudējumu riskam. Ieteikums, labāk aizņemties vairāk un atmaksāt atpakaļ ja paliek pāri, nekā ciest zaudējumus un nepiepildīt savu iecerēto mērķi.

Kredīta termiņa noteikšana un izvēle:

Pieteikuma iesniegšanas kārtība

Pieteikumu naudas aizdevumam Jūs varat iesniegt gan mūsu mājas lapā izvēloties atbilstošo produktu un aizpildot pieteikuma formu, gan personiski ierodoties kādā no mūsu filiālēm.

Izskatīšana un piedāvājuma izteikšana:

pieteikums Lai aizdevēji Jums varētu piedāvāt pēc iespējas labākos patēriņa kredīta nosacījumus, tiks ņemts vērā, kāda bijusi kredītu atmaksas pieredze, tieši ar Jums kā aizņēmēju, līdz šim vai uz doto brīdi, ja Jums ir aktīvi kredītu atmaksas līgumi.
Piemēram, Jūs tiksiet uzskatīts par labu aizņēmēju ja iepriekšējie kredīti atmaksāti pilnībā, vai esošie tiek maksāti laikā un/vai ātrāk, veicot lielākus maksājumus, nekā tas paredzēts pēc noslēgtā līguma maksājuma grafika.
Tā pat aizdevuma piedāvājumu, var ietekmēt Jūsu oficiālie ienākumu attiecībā pret esošo kredītu ikmēneša maksājumiem, ja tādi ir.
Gadījumos, kad tomēr aizdevēji kāda iemesla dēļ nevar piešķirt patēriņa kredītu, mēs saviem klientiem piedāvājam finansējumu iegūt ar cita produkta, kredīts pret auto, starpniecību.

Kreditēšanas līguma parakstīšana

Naudas kredīta līgumu piedāvājam parakstīt divos veidos:

Šobrīd aktīvi darbojamies, lai varētu piedāvāt līguma parakstīšanu, izmantojot arī elektronisko parakstu, taču jāpiemin, ka ne visi mūsu partneri šo jauninājumu un moderno rīku spēs piedāvāt. Savukārt, ja jāparaksta līgums, jau augstāk pieminētajā produktā “kredīts pret auto”, tad vienīgais līguma parakstīšanas veids ir ierodoties filiālē, jo automašīna tika apskatīta arī vizuāli un mūsu speciālisti to novērtēs, atbilstībai šim kredīta produkta veidam.

Finansējuma (naudas) saņemšana

nauda Ja tiek parakstīts patēriņa kredīta līgums, naudas pārskaitīšana tiek veikta uz aizņēmēja (klienta) bankas kontu. Tādēļ ļoti svarīgi lai līguma parakstīšanas brīdī Jums ir pieejams savas konta numurs. Parasti tas notiek tiklīdz parakstītie dokumenti tiek nosūtīti uz grāmatvedības departamentu. Un tad jau aptuveni 15 – 30 minūšu laikā finansējumu saņem arī savā bankas kontā pats aizņēmējs.
Naudas nonākšanas ātrumu aizņēmēja kontā var ietekmēt darbība starp bankām un tas kurā bankā ir Jums piederošais konts. Naudas izmaksa pēc līguma parakstīšanas tiek veikta arī sestdienās, bet atsevišķos gadījumos tas iespējams pat svētdienās.
Kredīt-vēsture un esošo saistību izpilde - to pierādīšana

Aizņēmēja vecums patēriņa kredītam

Šāda veida finanšu darījumus un kredītus ir iespējams saņemt personām, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu. Bet jāņem vērā ka personām līdz 21 gada vecumam, aizdevēji mēdz pieprasīt galvotāju. Tādēļ ļoti svarīgi, lai personai, kurai nav sasniegts 21 gadu vecums, būtu stabili oficiāli ienākumi, pietiekams darba stāžs un laba kredīt-vēsture.

Kredīti internetā

Apskatīt visus iespējamos kredītus

Iespēja pieteikties telefoniski

Lai izteiktu labāko kredīta piedāvājumu, ļauj mūsu kredītspeciālistiem ar Tevi sazināties un pieņemt informāciju telefoniski.

Novērtējam Tavu uzticību. Sazināsimies tuvākajā laikā!

Pašlaik pieteikumu aizpilda: 22 cilvēki
verified WEB-APP counter