facebook

Finanšu konsultants

Kredītvēstures dzēšana vai kā to uzlabot

Jūsu kredītvēsture ir viens no svarīgākajiem jūsu finansiālās dzīves aspektiem. Tā atspoguļo jūsu aizņemšanās un atmaksas vēsturi, kas ir jūsu kredītreitinga pamatā. Jūsu kredītreitings ir skaitlisks rādītājs, ko aizdevēji izmanto, lai novērtētu jūsu kredītspēju.

Aizdevumu salīdzināšana internetā

Vai jūs meklējat aizdevumu? Ņemot vērā pieejamo iespēju pārpilnību, var būt pārsteidzoši izvēlēties pareizo.

Pieteikties kredītam internetā

Pieteikšanās aizdevumam internetā kļūst par arvien populārāku veidu, kā cilvēkiem ātri un ērti iegūt finansējumu.

Izdevīgs naudas noguldījums nākotnei

Jūs varat nopelnīt, veicot noguldījumus.

Kas ir GPL vai gada procentu likme?

Aizņemoties naudas līdzekļus no kredītu kompānijām, visbiežākais jautājums, īpaši jaunajiem klientiem, ir par to, kas īsti ir gada procentu likme (GPL) un ko tā sevī ietver.

Nebanku aizdevēji vai privātie aizdevēji

Saskaroties ar finansiālām problēmām, tu meklē dažādas iespējas to risināšanai, un bieži vien ir grūti izvēlēties, pie kā vērsties pēc finansiāla atbalsta.

Kā atbrīvoties no ātrajiem kredītiem

Ātrie kredīti ir vienkārši naudas aizņēmumi, kuri daudziem rada galvassāpes dēļ to augstajām procentu likmēm.

Līzings vai kredīts?

Daudziem iespējams nav īsti līdz galam skaidrs, kurš no finansēšanas pakalpojumiem ir kurš, un kurā situācijā, konkrētais pakalpojums ir vispiemērotākais.

Izdevīgākais kredīts - kā pie tā tikt?

Lai ikviens būtu drošs, ka viņam tiks piešķirts pats izdevīgākais aizdevums, kāds vien iespējams, jāņem vērā daži priekšnosacījumi pirms pieteikt un noformēt pašu aizdevumu.

Kā apvienot visus kredītus vienā?

Ja Jums ir aktīvi vairāki esoši kredīti, veicot maksājumus, Jūs maksājat arī procentu maksājumus katram aizdevējam, ar kuru šie kredītu līgumi noslēgti.

Kā atlikt kredītu maksājumus

Salīdzinoši bieži gadās situācijas,kad paņemtais ilgtermiņa kredīts tā termiņa laikā kaut kādu iemeslu vai apstākļu dēļ nav atmaksājams savalicīgi.

Kas ir kredītu salīdzināšana?

Kredītu salīdzināšana ir process, kurā tiek salīdzināti dažādi kredītu piedāvājumi - visi kredīti - un tā kopējās izmaksas starp populārākajiem aidevējiem, lai finanšu kompānija patērētājam varētu sniegt iespēju izvēlēties visizdevīgāko variantu.

Kas ir atgriezeniskais līzings?

Atgriezeniskais līzings ir finanšu pakalpojuma veids, kas pēc definīcijas sevī ietver skaidrojumu - pārdevējs un pircējs ir viena persona.

Kas ir kredītu refinansēšana?

Pats nosaukums “refinansēt” precīzāku nozīmi iegūst pēc burtiskā tulkojuma no angļu valodas “refinance” - latviski nozīmē atgriezenisko jeb “pārfinansēšana”.

Kā atmaksāt kredītus pirms termiņa?

Jebkuru paņemto kredītu ir iespējams atmaksāt ātrāk pirms termiņa, kas noteikts līgumā.