facebook

Finanšu konsultants

Līzings vai kredīts?

Daudziem iespējams nav īsti līdz galam skaidrs, kurš no finansēšanas pakalpojumiem ir kurš, un kurā situācijā, konkrētais pakalpojums ir vispiemērotākais.

Izdevīgākais kredīts - kā pie tā tikt?

Lai ikviens būtu drošs, ka viņam tiks piešķirts pats izdevīgākais aizdevums, kāds vien iespējams, jāņem vērā daži priekšnosacījumi pirms pieteikt un noformēt pašu aizdevumu.

Kā apvienot visus kredītus vienā?

Ja Jums ir aktīvi vairāki esoši kredīti, veicot maksājumus, Jūs maksājat arī procentu maksājumus katram aizdevējam, ar kuru šie kredītu līgumi noslēgti.

Kā atlikt kredītu maksājumus

Salīdzinoši bieži gadās situācijas,kad paņemtais ilgtermiņa kredīts tā termiņa laikā kaut kādu iemeslu vai apstākļu dēļ nav atmaksājams savalicīgi.

Kas ir kredītu salīdzināšana?

Kredītu salīdzināšana ir process, kurā tiek salīdzināti dažādi kredītu piedāvājumi - visi kredīti - un tā kopējās izmaksas starp populārākajiem aidevējiem, lai finanšu kompānija patērētājam varētu sniegt iespēju izvēlēties visizdevīgāko variantu.

Kas ir atgriezeniskais līzings?

Atgriezeniskais līzings ir finanšu pakalpojuma veids, kas pēc definīcijas sevī ietver skaidrojumu - pārdevējs un pircējs ir viena persona.

Kas ir kredītu refinansēšana?

Pats nosaukums “refinansēt” precīzāku nozīmi iegūst pēc burtiskā tulkojuma no angļu valodas “refinance” - latviski nozīmē atgriezenisko jeb “pārfinansēšana”.

Kā atmaksāt kredītus pirms termiņa?

Jebkuru paņemto kredītu ir iespējams atmaksāt ātrāk pirms termiņa, kas noteikts līgumā.