Visi kredīti - Oficiālais Salīdzināšanas Portāls | elizings.lv

Bankas Latvijā

Bankas Latvijā ir gana daudz, turklāt parādās arī jaunas. Tiesa gan, lielākā daļa ir ārzemju bankas, taču ar pārstāvniecībām šeit pie mums. Līdz ar to palielinās aizdevēju un kredītdevēju skaits. Jau esam runājuši, ka patērētājiem, jau tā, ir grūti vērtēt kritiski un tie pat apjūk lielajā pakalpojumu sniedzēju pūlī un to piedāvājumos.

Swedbank līzings

Ikviens, meklējot finansējumu auto iegādei, noteikti ir saskаries ar aizdevēju dažādu pakalpojumu piedāvājumiem. Un ne tikai no swedbank, bet arī no seb līzings, luminor līzings un no citām bankām.

Salīdzināt patēriņa kredītus

Katram plānotam pirkumam ik viens plāno arī pieļaujamo budžetu, bet kā gan var ieplānot budžetu kādam neplānotam vai pat svarīgam tā brīža pirkumam...

Salīdzināt kredītus

Ja nepieciešami papildus līdzekļi kādam steidzamam vai sen plānotam pirkumam, kā arī remontam, auto iegādei u.c. ar vien biežāk cilvēki izmanto kredītu pakalpojumus. Ļoti svarīgi ir sameklēt sev vislabāko un izdevīgāko kredīta piedāvājumu,tāpēc svarīgs ir arī kredītu salīdzināšanas process, kas ļaus izvērtēt sev piemērotāko, izdevigāko varinatu, kā arī izvērtēt kredīta priekšrocības vai trūkumus.

Salīdzināt auto kredītus

Ik vienam ir vēlmes pēc jaunākas automašīnas, vai vismaz labākas par iepriekšējo, taču ne visiem un ne vienmēr finansējums sniedz iespēju savu esošo automašīnu nomainīt pret jaunāku vai labāku.

Pirmā iemaksa dzīvoklim

Situācija, kad vēlamies savu dzīves platību un banka piešķir samēr labu finansējumu, bieži vien apstājas brīdī, kad saprotam – pirmajai iemaksai līdzekļu nav vai nedaudz pietrūkst. Tad svarīgi ir domāt racionāli, vai konsultēties pie zinošiem speciālistiem. .

Pirkt laivu kredītā

Laiva kredīta vai kredīts kuterim vai ūdens motociklam – tas ir ļoti vienkāršī un turklāt līzings laivas iegādei ir pieejams bez ķīlas. .

Patēriņa kredītu salīdzinājums pirms pirkuma

Jebkura veida pirkums, lai kādu preci, produktu vai pakalpojumu cilvēki neizmantotu, ir pielīdzināms konkrētā situācijā kā patērējamais resurss.

Patēriņa kredīts auto iegādei

Par finansējuma iegūšanu auto iegādei var stāstīt gari un plaši, var to nosaukt ļoti dažādi. Taču tajā pašā laikā, lai saņemtu finansējumu automašīnas pirkumam, katrs kreditēšanas produkts, pat ja pavisam nedaudz niansēs, tomēr ir ar savām atšķirībām.

Naudas kredīts auto iegādei

Ar vien populārāk kļūst auto iegāde, izmantojot tā finansēšanu, ar kredītiestāžu starpniecību.

Naudas aizdevums

Ātrākais aizdevums kuru var noformēt internetā ir patēriņa kredīts.

Vita Credits, Mogo un citas līzinga kompānijas

Finanšu pakalpojums “auto līzings” ik vienam izsaka daudz, bet vai visiem tas ir pareizi izprasts, un ir saprasti visi šī pakalpojuma gan kritēriji, gan nosacījumi, lai uz to ne tikai pretendētu, bet arī saņemtu. Mēs, eLizings.lv, kā finanšu pakalpojumu salīdzinātāji un izdevīgākā piedāvājuma meklētāji, mēģināsim īsumā rast atbildes uz, iespējamajiem Jūsu pamata jautājumiem.

Līzinga kalkulators

Lai varētu aprēķināt aizdevuma izmaksas, katrs aizdevējs savā mājas lapā izvieto aprēķinu kalkulatorus. Protams, lielākoties tie aprēķina tikai aptuvenos aizdevuma izdevumus, taču ļoti pietuvināti reālajai situācija, kas pieļaujama klientiem ar labiem individuālajiem rādītājiem (ienākumi, esošas kredītsaistības, kopējā kredītvēsture, darba attiecības un stāžs u.c.).

Kredītu salīdzinājums

Oficiālais Kredītu salīdzināšanas portāls Elizings.lv – sniedz saviem klientiem iespēju izvēlēties izdevīgākos finanšu risinājumus tikai dažu minūšu laikā.

Kredītu refinansēšana bez ķīlas

Situācijās, kad jau paņemto kredītu slogs kļūst par smagu un rodas grūtības tos atmaksājot, mūsdienās pastāv plašas iespējas esošās kredītu saistības apvienot, vai pat, slēdzot jaunu līgumu uz atlikušās atmaksājamās summas, kādu mēnesi maksājumus atlikt pavisam...

Kredīts ziemas riepu iegādei

Nevienam nav noslēpums, ka, ziemā pārvietojoties ar automašīnu, vislielākā vērība jāpievērš drošai braukšanai ziemas apstākļos. Par svarīgāko tad kļūst labas ziemas riepas, kas piemērotas attiecīgajam gadalaikam. Daudzi un gana bieži cenšas izvairīties no tēriņiem, kādus rada tiešām drošas, labas un kvalitatīvas ziemas riepas, taču vai dēļ tā nepieciešams riskēt ar savu un pasažieru (ģimenes, bērnu) veselību un pat dzīvību?

Kredīts Rīgā

Kredīta saņemšanas iespējas mūsu galvaspilsētā Rīgā noteikti ir visplašākās, jo pārsvarā visi kreditori savas filiāles jau izsenis atvērušas tur, kur iedzīvotāju blīvums ir lielāks.

Kredīts mājokļa remontam

Māja ir viena no tām vidēm un vietām, kur mēs vēlamies justies un dzīvot labi.

Kredīts mājokļa iegādei

Pašam savs mājoklis tas ir ikviena lolots sapnis. Taču ceļš līdz šī sapņa, jeb mērķa realizācijai ne visiem un ne vienmēr ir viegli ejams. Visizplatītākais apgrūtinājums ir nepietiekošs finansējums tādam mājoklim kādu Jūs to esat iedomājies, taču pat šāda nepilnība ir novēršama, jo kā risinājums var būt kredīts mājokļa iegādei.

Kredīts dzīvokļa remontam

Ne visiem un ne vienmēr izdodas iegādāties pilnībā izremontētu dzīvokli. Tā pat ne vienmēr un uzreiz iespējams esošo dzīvokli remontēt, īpaši ja nepieciešams steidzams remonts, kā tas nereti mēdz gadīties.

Kredīts drona iegādei

Ar vien biežāk parādās tehnoloģiskie risinājumi, kā panāk labu reklāmu. Tie ir skati no augšas. Ja agrāk ko tādu spēja paveikt vien profesionāļi, tad mūsdienās ar attiecīgu tehnoloģisko risinājumu to spēj paveikt ikviens paša spēkiem. Šeit mēs pieminam plašākā sabiedrībā zināmo, tik lielo popularitāti ieguvušo, dronu.

Kredīti Internetā

Internets cilvēka dzīvē ir ieņēmis nozīmīgu vietu, tas ir liels palīgs ikdienā, padara to vieglāku un iespējām bagātāku. Tāpēc arī kredīti internetā sniedz iespēju ātri, ērti un viegli saņemt nepieciešamo finansiālo palīdzību īsā laika posmā tieši tad, kad tā ir visvairāk vajadzīga, piemēram, kad ir radušās neplānotas izmaksas: auto remonts, mājas remonts, ceļojums, ārsta pakalpojumi, dažādi ikdienas tēriņi u.c.

Kredīta kalkulators

Mūsdienās ļoti daudz cilvēku, plānojot lielus pirkumus,piemēram, dzīvokļa vai mājas iegādi, automašīnas iegādi, sava biznesauzsākšanu, izvēlas izmantot kredīta pakalpojumus. Tāpēc ļoti aktuāls ir arī kredītu kalkulators.

Izdevīgs auto līzings

Finansējuma nodrošināšanas pakalpojums “auto līzings”, pēc būtības sevī ietver ļoti plašas iespējas un nosacījumu dažādību, ka reizēm arī tajos var apjukt. Taču tajā visā ir arī savi ieguvumi un no visiem iespējamajiem piedāvājumiem katrs var atrast sev labāko auto līzingu.

Autolombards Rīgā

Kritiskos brīžos, kad nepieciešams finansējums un pat aizdevēji nespēj palīdzēt, daudzi apsver domu, ka papildus naudas līdzekļus var iegūt kaut ko pārdodot. Lielākoties pirmā doma visiem ir par automašīnu, taču kādēļ pārdot, ja ir iespējams tomēr paturēt to sev lietošanā un papildus naudas līdzekļus iegūt, izmantojot kredītu pret auto ķīlu.

Auto līzings visiem

Lielākā daļa patērētāji, meklējot finansējuma iespējas jaunas automašīnas iegādei, bieži vien saskarās ar noteiktām pamatprasībām, lai vispār pretendētu uz šo finansējumu.

Auto līzings bez pirmās iemaksas

Transportlīdzekļa pirkums bez liekiem ieguldījumiem pateicoties elizings.lv partneru piedāvājumiem.

Auto līzings ar sabojātu kredītvēsturi

Svarīgi ir tas, cik daudz laika ir pagājis no brīža kad Jums tika fiksēts kavējums un informācija par Jums tika ierakstīta attiecīgajos datu reģistros.

Auto līzinga kalkulators

Jaunas automašīnas iegāde nekādi nevar būt neplānots pirkums. Tādus lielus pirkumus plāno ik katrs. Īpaši jau situācijās, kad tā ir nepieciešamība un konkrētajā brīdī pat pietrūkst finansējums. Vēršoties pēc aizdevuma, kredītu un līzingu kompānijās, ik katram ir vēlme, vismaz aptuveni, aprēķināt kādas izmaksas tiek paredzētas un jāplāno, ja tiek paņemta kāda konkrēta summa kā papildus finansējums. .

Auto kredītu salīdzinājums

Jebkurš, meklējot papildus finansējumu auto iegādei, meklē izdevīgāko piedāvājumu, lai nenāktos pārāk daudz ieguldīt pirkumā, jo jebkurš auto agri vai vēlu prasīs arī papildus ieguldījumu, lai to veiksmīgi uzturētu tehniskā kārtībā.

Auto kredīts Rīgā

Lai iegādātos citu automašīnu lielākā daļa iedzīvotāji jau pieraduši meklēt pēc piedāvājumiem plašajās interneta dzīlēs. Bet kad nepieciešams ierasties un apskatīt iegādājamo automašīnu dzīvē, ikviens plāno savu laiku, cenšas apvienot un apskatīt pēc iespējas vairākus noskatītos variantus. Lielākoties, plašākas iespējas un ieplānot vairāku automašīnu apskati iespējams Rīgā. ...

Auto kredīts ar zemu procentu likmi

Finansējuma saņemšana transportlīdzekļa iegādei ir tas kredīta veids, kuru ir vēlams izvērtēt daudz cītīgāk. Līdz ar to elizings.lv piedāvā saviem klientiem salīdzināt piedāvājumus no vadošām kredīt kompānijām un bankām, tikai ar vienu pieteikumu.

Auto kredīta kalkulators

Brīžos kad tiek meklēts papildus finansējums jaunas automašīnas iegādei, ik viens vēlas apzināt savus izdevumus, pat ja plāno iegūt finansējumu, izmantojot aizdevēju un kredītu kompānijas. .

Ātro kredītu refinansēšana

Aizvien lielāku popularitāti iegūst tāds kreditēšanās veids kā “kredītu refinansēšana” , "'kredītu apvienošana'', kā arī '' kredītu pārkreditācija'' , taču ne visiem ir pilnībā saprotams, kas tad īsti slēpjas aiz šiem gudrajiem apzīmējumiem.

Apvienot kredītus vienā maksājumā

Kredītu paņemšana daudziem var šķist gana vienkāršs process un ātrs risinājums situācijai kad ir nepieciešams finansējums kāda mērķa īstenošanai vai lielākam pirkumam. Taču tik vienkārši kā paņemt kredītu, ne vienmēr ir iespējas to atdot.

Aizdevums pret auto ķīlu

Lielākā daļa iedzīvotāji, piesakoties saņemt kredītu vai finansējumu dažādu mērķu vai sapņu piepildīšanai, noteikti ir saskarušies ar situāciju, kad finansējums tiek atteikts vai pieprasīts kāds nodrošinājums...

Aizdevums internetā

Ne vienmēr pietiek naudas lielākam pirkumam vai paiet ilgstošs laiks, kamēr vajadzīgā naudas summa tiek iekrāta, tāpēc šādos gadījumos liels palīgs varētu būt aizdevums, taču jāizvērtē vai tas tiešām ir vajadzīgs. Pirms aizdevuma ņemšanas būtiski ir izvērtēt savus ienākumus un esošos ikmēneša maksājumus, lai saprastu vai klients būs spējīgs to atmaksāt.

Pašlaik pieteikumu aizpilda: 2 cilvēki
verified WEB-APP counter