Komisijas maksa no elizings Affiliate programmas

Komisijas maksa no elizings Affiliate programmas

nauda no partneru programmas

Mūsu piedāvājums

Komisijas maksa tiek noteikta par veiktajiem darījumiem, kas iegūti ar Partnera kodētā URL starpniecību. Pašreizējie komisijas maksas tarifi ir atrodami zemāk:

  • CPA (maksa par darījumu) - 1,5% no darījuma summas (līdz 100 EUR). Tas nozīmē ja Jūsu piesaistīts klients 30 dienu laikā noformēs kredītu - Jums pienāksies komisijas maksa 1,5 % apmērā no noformētās summas.
  • CPL (maksa par aizpildītu klienta pieteikumu) - no 1 līdz 3 EUR. Ja Jūsu piesaistīts klients aizpildīs pieteikumu, bet kādu iemeslu dēļ kredīts netiks noformēts, Jums pienāksies komisijas maksa no 1 līdz 3 EUR, vērtējot pēc tā, cik noderīga un pielietojama būs klienta sniegtā informācija.

30 dienu sīkfailu glabāšana

Visi klienti, kuri ienāks caur saiti no Jūsu mājas lapas, tiks saglabāti mūsu reģistrā uz 30 dienām. Tas nozīmē, ka 30 dienu laikā, ja klients atgriežas atpakaļ uz mūsu vietni veikt darījumu, tas tiks pieskaitīts Jūsu komisijas maksai ar likmi 1,5 % no darījuma summas.

Pēc mūsu statistikas vidējais darījums ir 5400 EUR apmērā, kas nozīmē Jums ap 80 EUR lielu komisijas maksu tikai no vienas konvertācijas!
Vairāk par Affiliate programmu.

30 dinas
Kļūda: pārbaudiet vai visi lauciņi ir aizpildīti
Pieteikums saņemts!
Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.