facebook

Aizdevums pret ķīlu Top 10 Latvijā

Ļoti bieži naudas nepietiek, lai īstenotu savas idejas.

0
0 mēn.
-

*mēneša minimālais maksājums

Kredīts pret īpašuma ķīlu

Kāds svarīgs pirkums, mājas remonts, automašīnas iegāde vai pat komunālo maksājumu apmaksa var rādīt grūtības. Ne visiem ir pieejams kredīts šādām vajadzībām, īpaši, ja nav regulāru ienākumu vai ir sabojāta kredītvēsture.

paņemt naudu

Aizdevums pret ķīlu būtu lielisks risinājums šādā situācijā.Kredīts pret nekustama īpašuma ķīlu: dzīvokli vai mājas, kredīts pret auto vai pat mežu un zemi. Ja tev pieder kaut kas no īpašuma, tad tu droši vari saņemt kredītu pret šo īpašumu. Saņemto naudas summu vari tērēt remontam, auto iegādei, komunālo maksājumu nomaksai, neparedzētu izdevumu segšanai, ātro kredītu nomaksai vai pat sava biznesa uzsākšanai. Vārdu sakot, jūs pats izlemsiet, kādiem mērķiem tērēt saņemto naudas summu.

nekustāmais īpašums

Kredīts pret īpašuma ķīlu ir tas pats, kas hipotekārais kredīts, Jūs saņemsiet naudu pret esoso īpašumu, nevis jauna īpašuma pirkšanai.

Lai izvēlētos labāko aizdevuma piedāvājumu, iesakām izmantot mūsu aizdevumu salīdzināšanas platformu. Tikai ar vienu pieteikumu saņemsi piedāvājumus no vadošajām kredītu kompānijām Latvijā un varēsi salīdzināt un izvēlēties sev piemērotāko kredītu.

Izmantojot platformu elizings.lv, Jūs vienmēr varat iepriekš novērtēt savas finansiālās iespējas un tikai tad pieteikties aizdevumam.

bilde aizdevums pret ķīlu top 10 latvijā
Aizdevums pret ķīlu Top 10 Latvijā
elizings logo

Komentāri (4)

28.01.2023 10:44
Vēlos pirkt dzīvokli
09.02.2023 12:40
ja man ir sabojāta kredītu vēsture, tad es 100 proc varu noformēt kredītu pret ķīlu?
07.03.2023 13:33
Velos nopirkt vasarnīcu, sanac var pret dzīvokli?
28.03.2023 12:14
kauta ka bailīgi ņemt kredītu pret dzīvokli

Atstāj savu komentāru

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!