facebook

Kas ir GPL vai gada procentu likme?

Aizņemoties naudas līdzekļus no kredītu kompānijām, visbiežākais jautājums, īpaši jaunajiem klientiem, ir par to, kas īsti ir gada procentu likme (GPL) un ko tā sevī ietver.

0
0 mēn.
-

*mēneša minimālais maksājums

Kredītu salīdzinājums
gpl

Pirms skaidrot par GPL der pieminēt, ka procentu likmes ir dažādas, turklāt katrai ir sava nozīme un funkcija kreditēšanas līgumos. Daudziem par GPL ir maldīgs priekštats un ne līdz galam pareiza informācija. Šī ir pilnākā un lielākā procentu likme, jo tā sevī ietver visas papildus izmaksas un riskus :

  • minimāli noteiktās pārmaksas komisiju,
  • līguma kontroles izmaksas,
  • uzturēšanas izmaksas, u.c.
kredīta likme

Šī procentu likme tiek veidota balstoties uz līgumā noteiktajiem pilnajiem noteikumiem, paredzot, ka klients maksājumus veiks tieši pēc sastādītā atmaksas grafika.

Salīdzinot piedāvājumus, mēs iesakām vienkārši aprēķināt faktiskās izmaksas, jo papildus pakalpojumi katram kreditoram var atšķirties un līdz ar ko, ne vienmēr GPL atspoguļos reālos kopējos izdevumus. Būtu labi iepriekš saņemt finanšu konsultācijas, lai saprastu pamata lietas. Arī mūsu platformā Jūs varat atrast atbildes uz jautājumiem par finansēm.
Kopējās faktiskās izmaksas ik viens pats arī var sev samazināt, nemaksājot procentu maksājumus par neizmantoto kredīta līguma termiņu. Tas iespējams, ja veic kredīta atmaksu ātrāk pirms aizdevuma līgumā noteiktā termiņa.

Un ja palicis kāds neatbildēts jautājums par procentu likmēm, droši to uzdodiet komentāru sadaļā.

bilde kas ir gpl vai gada procentu likme?
Kas ir GPL vai gada procentu likme?
elizings logo

Komentāri (4)

26.04.2023 12:13
vai to likmi var kaut ka samazinat?
26.04.2023 12:17
Visiem aizdevējiem iekļautas taja gpl vienas un tas pašas izmaksas?
08.05.2023 12:47
Šī likme nav nemainīga?
18.05.2023 12:20
nemaksājot procentu maksājumus par neizmantoto kredīta līguma termiņu, ta tiešām būs! tas nozīmē, ka atmaksājot kredītu pirms tērmiņa tu vari ietaupīt naudu uz procentiem?

Atstāj savu komentāru

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!