facebook

Izdevīgs naudas noguldījums nākotnei

Jūs varat nopelnīt, veicot noguldījumus.

Piemēram, uzkrājot krājkontā 1000 EUR gadā, no valsts saņemsiet 20% no kopējās summas. Kā arī, piemēram, noguldot 1000 EUR Tu 20 gadu laikā, saņemsi aptuveni 8000 EUR peļņu (atkarībā no izvēlētās uzkrājumu programmas). Neviena banka pat nevar pietuvoties tam, lai piedāvātu jums šādas uzkrājumu procentu likmes.

Kļūda - Pārbaudi vai visi lauciņi ir aizpildīti korekti!
Pieteikums saņemts!
Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.

Mūsdienu pasaulē finansiālā stabilitāte ir viena no svarīgākajām lietām, pēc kuras tiecamies mēs visi. Katram ir svarīgs drošības spilvens gadījumiem, kad kļūstam finansiāli mazāk aizsargāti. Apdrošināšana ir tas pakalpojums, kas noteikti var palīdzēt - tagad arī ar iespēju veidot uzkrājumus.

naudas ieguldījums

Ja daudziem apdrošināšana līdz šim šķita kā nevajadzīgi izdevumi, mēs esam pārliecināti, ka Jūsu domas mainīsies uzzinot kā, attīstoties pakalpojumam, apdrošināšana var veicināt ne tikai Jūsu drošību, bet arī finansiālo stabilitāti nākotnē. Aizvien vairāk cilvēki visā pasaulē izvēles vienlaikus izbaudīt priekšrocības, kuras sniedz, dzīvības apdrošināšana, un paralēli tam arī veidot savu finanšu uzkrājumu. Tas ir līdzīgi kā ar noguldījumu bankā. Vienīgi, atšķirībā no bankām, mēs piedāvājam noguldītā kapitāla saglabāšanu un garantētu paredzamo peļņu.

Šis modernais finanšu pakalpojums sevī ietver ļoti plašas iespējas:

  • dažāda veida dzīvības apdrošināšanas programmas,
  • sociālo atbalstu tuvinieka zaudējuma gadījumā,
  • gan īstermiņa, gan ilgtermiņa noguldījumus,
  • izņemt uzkrāto noguldījumu daļēji vai pilnībā (nosacījumi atkarīgi no izvēlētās programmas).

Atsevišķas apdrošināšanas programmas nodrošina arī visas ģimenes labklājību, bez maksas iekļaujot apdrošināšanas programmā gan bioloģiskos, gan adoptētos bērnus. Mēs esam par to, lai atbalsts būtu jebkuram ģimenes modelim.

Izvēloties attiecīgo apdrošināšanas programmu, katram ir iespējas laicīgi domāt arī par garantētu pensijas uzkrājumu, tādā veidā parūpējoties par savu finansiālo neatkarību arī vecumdienās. Un nav svarīgi vai izvēlēsieties uzkrājošo dzīvības apdrošināšanu, vai tā būs vienreizējā iemaksa, Jūsu ieguldījums tiks investēts augstas drošības finanšu instrumentos, kuri veidos stabilu uzkrājumu nākotnei. Ne mazāk svarīgi, ka uzkrātais kapitāls ar garantiju tiek saglabāts un atgriezts norādītajam labuma guvējam, klienta priekšlaicīgas dzīvības zaudēšanas gadījumā.

Izvēloties apdrošināt savu dzīvību, Jūs rūpējaties ne tikai par sevi, bet arī par saviem līdzcilvēkiem ilgtermiņā.

bilde izdevīgs naudas noguldījums nākotnei
Izdevīgs naudas noguldījums nākotnei
elizings logo

Komentāri (3)

08.05.2023 12:45
Es visu laiku par to domāju
08.05.2023 12:46
Es sāku domāt par savu pensiju, nākotni, bet joprojām neesmu pārliecināts par šādu uzkrājumu uzticamību
18.05.2023 12:17
Nu nezinu, kur ieguldīt naudu?

Atstāj savu komentāru

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!