facebook

Auto kredīts bez pirmās iemaksas

Bieži vien gadās un daudzi noteikti ir saskarušies ar situāciju, kad steidzami nepieciešams transporta līdzeklis...

0
0 mēn.
-

*mēneša minimālais maksājums

Auto Kredīts - Salīdzini

Iemesli šādai situācijai var būt dažādi. Piemēram, esošais transporta līdzeklis salūzis un to nav vērts remontēt. Tā pat ikdienas vai profesionālās darbības nolūkos var rasties steidzama nepieciešamība pēc automašīnas.

auto remonts

Ierasti tādās situācijās var nepietikt vai nebūt finansējumam, lai iegādātos automašīnu un tad jau cilvēki meklē pēc finansiālās palīdzības – kredīti un līzingi.

Vēl joprojām, piesakoties finansējumam kādā no aizdevēju kompānijām, daudzi mēdz saskārties ar nepieciešamību pēc pirmās iemaksas – daļēja savu līdzekļu ieguldīšana. Bet ko gan darīt, ja savi līdzekļi nemaz nav, taču automašīna tiešām nepieciešama?

bez iemaksas

Mēs, eLizings.lv, kā kredītu salīdzināšanas kompānija piedāvājam visa veida finansēšanas iespējas un sakām: “Tie laiki, kad visiem nepieciešama pirmā iemaksa, ir beigušies”. Mūsu klientiem ir visas iespējas salīdzināt auto kredītus un pretendēt uz auto kredītu bez pirmās iemaksas.

Auto kredīts bez pirmās iemaksas paredz saņemt tik daudz naudas līdzekļu, cik nepieciešams pilnīgai tā iegādei. Tā lai automašīnas iegāde Jums sagādātu prieku un izdevumi būtu sākot vien ar kredīta pirmā mēneša maksājumu. Tajā pašā laikā auto kredīts bez pirmās iemaksas neizslēdz arī līdzīgus papildus ieguvumus kā parasts kredīts auto iegādei.

kredīts auto pirkumam

Katrs pieteikums tiek vērtēts individuāli un gluži tā pat kā jebkuram kredīta veidam, arī auto kredītam bez pirmās iemaksas, var tikt noteikts klienta individuālais kredīta limits.

Lai saņemtu individualizētu piedāvājumu, kredītam pieteikties vari šeit.

bilde auto kredīts bez pirmās iemaksas
Auto kredīts bez pirmās iemaksas
elizings logo