facebook

Kredīts pirmajai iemaksai

Kredītus, kurus cilvēki meklē, lai veiktu sev tik ļoti nepieciešamos pirkumus ikdienā, lielākoties kredītu kompānijas nodrošina pilnā apmērā. Taču pirkumi, kuri nekādā veidā nav uzskatāmi par ikdienišķiem, var netikt finansēti pilnā apjomā...

0
0 mēn.
-

*mēneša minimālais maksājums

Patēriņa kredīts

Uzskatāms piemērs ir automašīnas iegāde, bet šeit jau parādās individuāla pieeja un finansējuma apmērs var būt dažāds. Un pērkot jaunu auto no autosalona, dažreiz arī ir nepieciešams finansējums pirmai iemaksai – lai īstenot tā saucamo pirkumu bez pirmās iemaksas.

auto iegāde

Tas pats ir ar finansējumu nekustamā īpašuma iegādei, kad ikvienam jārēķinās, ka tiks pieprasīta pirmā iemaksa. Avansa maksājums dzīvokļa iegādei tiek noteikts, katrai bankai, individuāli vērtējot potenciālo aizņēmēju un arī pašu iegādājamo dzīvokli. Svarīgs būs bankas speciālistu vērtējums ne vien apsekojot īpašumu, bet vērtējot arī tā ģeogrāfisko novietojumu (atrašanās vietu).

Mēs, eLizings.lv, piedāvājam iespēju pārbaudīt savas kredīta iespējas, lai saņemtu kredītu pirmajai iemaksai, kas netiek sasaistīts ar Jūsu pamata aizņēmumu bankā. Tādēļ mūsu potenciālajiem un esošajiem klientiem pirmā iemaksa mājoklim, vairs nav tik sāpīga tēma. Vienīgais, svarīgi ir apzināties, ka pirmā iemaksa mājai vai dzīvoklim, ne vienmēr tiek noteikta konkrētā %-tu izteiksmē pret iegādājamā mājokļa vērtību. Tādēļ nepieciešams jau iepriekš saņemt piedāvājumu no bankas, lai zinātu kāda summa būs nepieciešama pirmajam maksājumam.

mājokļa iegāde

Izskatot iespēju piedāvāt 100% finansējumu pirkumam, vērtēsim Jūsu individuālo situāciju. Atšķirībā no hipotekāra kredīta dzīvokļa iegādei, aizdevums avansa maksājumam ir bez jebkāda veida apgrūtinājuma. Izņēmums ir situācijās, kad, kāda iemesla dēļ, nevaram to nodrošināt pilnā, Jums nepieciešamajā, apmērā. Bet arī tad ir risinājumi – piemēram, ar jebkāda veida nodrošinājumu vai ķīlu. Jebkurā gadījumā, pat ja radīsies kādi ierobežojumi tā saņemšanai, noteikti meklēsim risinājumu cik vien tas būs mūsu spēkos, lai palīdzētu ik vienam.

Lai uzzinātu savas iespējas kredītam, spied uz pogas un piesakies

bilde kredīts pirmajai iemaksai
Kredīts pirmajai iemaksai
elizings logo