facebook

Kredītu salīdzināšanas platforma

Aizvien biežāk un biežāk reklāmās parādās un tiek skandināts viens būtisks vārds “Salīdzini”. Jā tik tiešām, mūsdienās ir tik populāri visu salīdzināt, ka tas jau pamanāms ik uz stūra, ik katrā reklāmā – un tas viss ir pareizi. Arī mūsu devīze skan: “Esi gudrs – Salīdzini”...

0
0 mēn.
-

*mēneša minimālais maksājums

Kredītu salīdzināšana

Salīdzināt var ļoti daudz un dažādi, taču mēs “eLizings.lv” komanda piedāvājam salīdzināt finansējuma iegūšanai paredzētos produktus. Jā – tieši tā, ne vienu vien produktu. Tādēļ esam radījuši jaunu, modernu salīdzināšanas platformu, kur iespējams salīdzināt dažādus kreditēšanas produktus.

viens pieteikums

Ja daudzi kreditori piedāvā salīdzināt vienu konkrētu produktu, piemēram, “kredīts auto iegādei” vai “patēriņa kredīts” un tamlīdzīgi, tad mēs piedāvājam salīdzināt visus tos produktus ko spējam piedāvāt – protams katram klientam izvēloties sev atbilstošo un nepieciešamo pakalpojuma tipu (produktu).

Mūsu kredītu salīdzināšanas portals piedāvā salīdzināt ne tikai pakalpojuma izmaksas, bet arī papildus labumus, jo dažādām kredītu kompānijām mēdz būt dažādi papildus piedāvājumi (dāvanas), kuri klientam var šķist saistošāki nekā pāris eiro ieguvums maksājumos.

visi kredīti

Uzskatām, ka izvēles brīvība klientam, ir papildus gandarījums mums par paveikto darbu. Klients pats var izvēlēties no piedāvājumiem, kurus spējam piedāvāt un mūsu konsultanti sniedz tik vien kā rekomendācijas.

Kredītam un konsultācijai pieteikties vari šeit.

bilde kredītu salīdzināšanas platforma
Kredītu salīdzināšanas platforma
elizings logo