facebook

Pārbaudīt savas kredīta iespējas

Cik? Kur? Kādu kredītu izvēlēties ? Ikviens nonākot situācijā, kad kāda konkrēta mērķa realizēšanai nepieciešams papildus finansējums, kā risinājumu redz vēršanos pie kreditoriem...

0
0 mēn.
-

*mēneša minimālais maksājums

Salīdzināt kredītus

Līdz šim katrs devās pats pie kreditoriem, centās saprast un pārbaudīt savas kredīta iespējas, turklāt vienmēr sākot ar banku, kurā ir ilggadējs un patstāvīgs klients – uz savu banku. Un tikai kā nākamās iespējas izvērtēja citu kredīta devēju piedāvājumus, ja savā bankā pie aizņēmuma netika. Šķiet viss pareizi, jo visi mēs domājam: Ja jau esmu ilggadējs un lojāls klients savā bankā tad tur man būs vislabākais piedāvājums.

piesakies

Mūsu, eLizings.lv pieredze rāda, ka ne vienmēr tā tas ir arī realitātē. Tādēļ mūsu kredītu salīdzināšanas platforma piedāvājam katram pašam pārbaudīt savas kredīta iespējas pie mums, turklāt ar iespēju uzreiz salīdzināt vairāku banku un kredīta devēju piedāvājumus vienkopus. Un Jums nebūs jātērē laiks, lai iesniegtu savus datus vairākās kompānijās, to paveiks mūsu automatizēta sistēma. Jums atliek vien aizpildīt vienu pieteikuma anketu un saņemt informāciju par savām kredīta iespējām.

Lai pārbaudītu savas kredīta iespējas, nav jāuzņemas saistības, bet informācija ko iegūsiet būs noderīga. Jūs uzzināsiet kur griezties un kā rīkoties, lai būtu vieglāk pieņemt lēmumu par kredīta nepieciešamību brīdī kad papildus finansējums patiešām būs svarīgs.

piedāvājums

Turklāt, mēs piedāvājam pārbaudīt kredīta iespējas dažādiem mērķiem, piedāvājot vairākus kreditēšanas pakalpojumus un sniedzot informāciju par kredīta iespējām, izteiksim reālus iespējamos piedāvājumus.

Pārbaudīt savas kredīta iespējas vari šeit.

bilde pārbaudīt savas kredīta iespējas
Pārbaudīt savas kredīta iespējas
elizings logo