Aizdevums pret auto ķīlu - Oficiālā Salīdzināšana | elizings.lv

Aizdevums pret auto ķīlu

Lielākā daļa iedzīvotāji, piesakoties saņemt kredītu vai finansējumu dažādu mērķu vai sapņu piepildīšanai, noteikti ir saskarušies ar situāciju, kad finansējums tiek atteikts vai pieprasīts kāds nodrošinājums...

Salīdzināt kredītus pret auto

Un liela daļa šādu personu nemaz nenojauš, ka ar nodrošinājuma palīdzību ir arī citas iespējas kā piepildīt savu sapni vai mērķi, saņemot finansējumu.

Par nodrošinājumu tiek uzskatīts arī galvotājs, taču visbiežāk pozitīvu lēmumu iespējams saņemt ar mantiska rakstura nodrošinājumu – tā piemēram, savā īpašumā esošu automašīnu.
Izmantojot savu esošo automašīnu kā ķīlu (nodrošinājumu), iespējams saņemt finansējumu (naudas līdzekļus) tieši uz sava bankas norēķinu konta. Un tas nebūt nenozīmē zaudēt automašīnu, jo aizņēmējs turpina to lietot, mainās tikai automašīnas īpašnieks. Un tas arī tikai uz laiku, līdz šis aizdevums pret auto tiek izmaksāts. Turklāt izmaksāt iespējams arī ātrāk, nekā tas sākumā noformēts un norādīts aizdevuma līgumā.

Prakse rāda, ka šāda aizdevuma (kreditēšanas) produkta izmantošanu var izmantot un izmanto personas, kuras vēlas iegādāties tādu tehniku, kādu neviena kreditēšanas iestāde nepiedāvā. Piemēram, kravas automašīnas, pašizgāzējus, meža tehniku vai tamlīdzīgi. Savu īpašumā esošos automašīnu kā ķīlu (nodrošinājumu), izmantot finansējuma saņemšanai var jebkura persona sākot no 18 gadu vecuma un iegūtos finanšu līdzekļus izmantot pēc saviem ieskatiem, kaut, lai uzsāktu savu biznesu vai dotos ceļojumā.

Vienīgais, kas jāņem vērā, izmantojot tādu kreditēšanas produktu kā auto lombards, ka finansējuma apmēru nosaka automašīnas tā brīža tirgus vērtība. Lielāka iespēja saņemt finansējumu noteikti būs par automašīnām, kuras nav vecākas par 15 gadiem.
Galvenais nebaidīties un izmantot šo iespēju, jo kā jau pieminēts, Jūs turpināt lietot savu automašīnu un atgūsiet arī īpašuma tiesības, kolīdz kredīts tiks atmaksāts.
Droši aizpildiet pieteikumu šeit un mūsu speciālisti Jums palīdzēs gan saņemt labāko piedāvājumu, gan ar padomu, kā to izdarīt droši un bez raizēm.

kredīts pret auto

ELIZINGS: Aizdevums pret auto ķīlu

elizings logo

Komentāru skaits: 3

Raksta::
Pievienots:: 14.09.2021 12:15
Žēl, ka ne vecāks par 15 gadiem...
Raksta::
Pievienots:: 08.11.2021 10:18
kredīts pret auto man bija vienīga izdevīga iespēja
Raksta::
Pievienots:: 30.11.2021 02:43
Rolands Džonsons ROLAND DŽONSONA KUNGS FINANSIJS Vai jums ir nepieciešams īsts aizdevums, lai nokārtotu savus rēķinus un uzsāktu biznesu? sazinieties ar mums tagad, norādot savu informāciju, lai saņemtu labu aizdevumu ar zemu likmi 3% gadā, nosūtiet mums e-pastu: Vai jums ir nepieciešamas personīgās finanses? Biznesa naudas finanses? Finanses bez ķīlas Ātras un vienkāršas finanses? Ātrs pieteikšanās process? Finanses. Sniegtie pakalpojumi ietver: *Parādu konsolidācijas finanses *Uzņēmējdarbības finansēšanas pakalpojumi *Personīgo finanšu pakalpojumi Palīdzība Lūdzu, rakstiet, ja interesē mūsu procentu likme. E-pasts: Mrrolandjohnson62@gmail.com

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!