Autolombards Rīgā

Autolombards Rīgā

Kritiskos brīžos, kad nepieciešams finansējums un pat aizdevēji nespēj palīdzēt, daudzi apsver domu, ka papildus naudas līdzekļus var iegūt kaut ko pārdodot. Lielākoties pirmā doma visiem ir par automašīnu, taču kādēļ pārdot, ja ir iespējams tomēr paturēt to sev lietošanā un papildus naudas līdzekļus iegūt, izmantojot kredītu pret auto ķīlu.

Autolombards

Turklāt šādas iespējas piedāvā ļoti daudzi autolombardi Rīgā un visā Latvijā. Un nav pat jāmeklē autolombardi, jo šādu pakalpojumi piedāvājam arī mēs "'elizings.lv", kā kredītu un līzingu kompānija.

Kreditēšanas pakalpojums “kredīts pret auto ķīlu” paredz vien to, ka uz automašīnu zaudēsiet īpašuma tiesības, taču Jūs vienalga paliksiet kā šīs automašīnas lietotājs (tehniskajā pasē – Turētājs). nauda auto iegādei
Turklāt atstājot sev garantētu un drošu iespēju atgūt īpašuma tiesības uz auto pēc kredīta izmaksāšanas, ko var darīt arī ātrāk, izmaksājot kredītu pirms līguma termiņa beigām. auto riepas Pie mums Jums būs visizdevīgākais kredīts un līzings, ka arī iespējas ietaupīt, jo varēsiet salīdzināt visu populārāko aizdevēju piedāvājumus.
Mūsu piedāvātie finanšu risinājumi un aizdevumi nesastāv vien no kredīta pret auto ķīlu. Ir arī situācijas, kad nepietiek naudas auto remontam vai riepu iegādei. Iespējams mēs varēsim palīdzēt rast labāku risinājumu, kā Jums piedāvāt aizdevumu, vai ieteiksim ko darīt lai uz tādu pretendētu.


Nebaidies un piesakies, jo saistības, kamēr nav parakstīts līgums, tu neuzņemies, bet informāciju gan iegūsti.

kredīts auto iegādei

ELIZINGS:Autolombards Rīgā

elizings logo

Komentāru skaits: 1

Raksta::
Pievienots:: 14.09.2021 11:59
ko nozīmē autolombards?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!