facebook

Kredīts komunālajiem maksājumiem

Nevienam nav noslēpums, ka ar katru gadu maksa par komunālajiem pakalpojumiem pieaug. Visbiežāk šādas problēmas rodas ziemas mēnešos, kad komunālos maksājumus stipri sadārdzina rēķini par apkuri.

-

*mēneša minimālais maksājums

Kredīts internetā
visi kredīti

Pārejošas grūtības var gadīties ikvienam, tā ir iespēja atrisināt finansiālas problēmas un realizēt citus mērķus. Kredīts komunālo parādu dzēšanai ir piemērots risinājums situācijās, ja ir radušās problēmas ar maksājumiem par dzīvokli un komunālajiem pakalpojumiem

Online kredīts komunālajiem maksājumiem ļauj atrisināt pārejošas problēmas ar komunālo parādu dzēšanu, noformējot kredītu pret nekustamo īpašuma ķīlu. Ir iespāja saņemt parāda restrukturizāciju, t.i., nevis nomaksāt visu parādu termiņā, bet sadalīt šo aprēķināto apmaksu uz noteiktu ilglaicīgāku termiņu.

Nereti kredīts komunāliem parādiem ir izdevīgāks nekā soda nauda vai tiesas izdevumi, kuri var izveidoties laicīgi neapmaksājot rēķinu. Kredīts komunālajiem maksājumiem ir iespēja apmaksāt parādu bez parādu piedzinēju firmas starpniecības, iegūt aizdevumu kopējās parādu summas apjomā ar elastīgu kredīta atmaksas grafiku un iespēju aizdevumu atmaksāt pirms termiņa. SIA eLizings piedāvā dažādu aizdevēju salīdzināšanu kredītam, lai dzēstu komunālos parādus un rastu izdevīgāko risinājumu.

bilde kredīts komunālajiem maksājumiem
Kredīts komunālajiem maksājumiem
elizings logo

Komentāri (1)

Raksta:
04.03.2022 13:33
Mūslaikos ļoti vajadzīgs pakalpojums!!!noderēs

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!