facebook

Kredīts pret auto ķīlu

Saņemot jebkuru kredītu, tiek ņemti vērā dažādi nosacījumi. Un nereti šāda veida finansējumam banka vai kredītiestāde prasa galvojumu vai ķīlu.

-

*mēneša minimālais maksājums

Kredīts pret tavu auto

auto Ne visi zina, ka jūsu automašīna var kļūt par ķīlu. Taču daudzus šis formulējums biedē. Cilvēki bieži domā, ka autolombards ir tāds kreditēšanas veids. Bet ir viena, bet ļoti būtiska atšķirība.

Faktiski kredīts pret ķīlu auto nozīmē tikai to, ka auto īpašnieks dokumentos kļūst par tā turētāju, kamēr kredīts nebūs atmaksāts un attiecīgi klients nevarēs ne pārdot, ne apmainīt savu auto. Taču, tiklīdz kredīts tiks nomaksāts, mašīnas turētājs atkal būs īpašnieks.Tagad arī ir pieejams kredīts auto remontam, gadījumā ja jums ir problēmas ar jūsu auto. Turklāt jūs varat atmaksāt aizdevumu pirms termiņa bez procentiem.Autolombarda gadījumā automašīna atrodas stāvvietā uz visu Jūsu kredīta atmaksas laiku un attiecīgi Jums nav tiesību to lietot.

Naudu par auto var saņemt ikviens auto īpašnieks, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu. Finansējuma apmēru nosaka automašīnas tirgus vērtība uz doto brīdi, tāpēc auto vecums ķīlas iegūšanai nav tik svarīgs, bet gan ietekmē tikai aizdevuma summu.Lai novērtētu savas finansiālās iespējas, vari izmantot mūsu kredītu salīdzināšanas platformu un pats izvēlēties sev izdevīgāko piedāvājumu. Jautājumu gadījumā vienmēr jūs varat saņemt konsultaciju pie mūsu konsultantiem.

bilde kredīts pret auto ķīlu
Kredīts pret auto ķīlu
elizings logo

Komentāri (1)

Raksta:
04.03.2022 13:36
principā ļoti ērts veids, kā saņemt naudu īsā laikā

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!