facebook

Kredītvēstures pārbaude

Ja cilvēkam ir tikai viens kredīta maksājums, tādā situācijā kredīta ņēmējam izsekot savai kredītvēsturei parasti nav grūtības.Vairāk sarežģījumu rodas situācijās, kad privātpersonām vai uzņēmumiem ir vairāki kredīti, piemēram, mājokļa kredīts, divas mašīnas līzingā, vēl kāds cits patēriņa kredīts iekārtu iepirkšanai uzņēmumā.

0
0 mēn.
-

*mēneša minimālais maksājums

Kredītu salīdzināšanas platforma
kredītvēsture

Tādās situācijās bieži nākas apjukt visos kredītosun to maksājumos.Lai izvairītos no tā, ka tiek kavēti kredītmaksājumi, kas negatīvi ietekmē klienta kredītvēsturi, ir svarīgi saviem kredītiem sekot līdzi un pārzināt, kam un cik daudz eiro esat parādā. Sekojot līdzi kredītu vēsturei, varēsiet labāk plānot šo rēķinu apmaksas gaitu.

Jāņem vērā, ka līguma saistību nepildīšana var veicināt arī Jūsu īpašuma tiesību pārskatīšanu, kā arī negatīvi ietekmēt Jūsu kredītreitingu. Jūs vienmēr paši varat pārbaudīt savas kredīta iespējas. Ir vairāki veidi, kā pārbaudīt savu kredītvēsturiю Piemēram, pārbaudīt epastus un vēstules no kredītkompānijām, sazināties ar kredītdevējiem, izmantot kredītu informācijas biroja pakalpojumus, meklēt informāciju Latvijas Bankas kredītu reģistrā, vērsties CREFO centrā u.c.

Esiet atbildīgs un rūpējieties par savu kredītvēsturi, kā arī ar to saistīto pakalpojumu izpildi. Arī grūtā finansiālā situācijā ir svarīgi rīkoties atbildīgi, tas ir, meklēt iespējas un veidus, kā parādsaistības izpildīt ātrāk vai vienoties par termiņa pagarināšanu.

bilde kredītvēstures pārbaude
Kredītvēstures pārbaude
elizings logo

Komentāri (4)

04.03.2022 13:41
man tagad ir slikta kredītvēsture, ka viņu var izlabot? un vai vispār var?
25.05.2023 12:49
var kaut ka nodzēst kredītvesturi?
25.05.2023 12:50
var tikai uzlabot kredītvēsturi, maksajot laicīgi, vai vispar atmaksājot krtedītu pirmslaika. tas noteikti uzlabos tavi kreditreitingu
25.05.2023 12:51
Vēl vari paņemt vēl vienu kredītu un arī atmaksāt pirms laika. tad tev būs tada laba tendence atmaksajot kreditus, un kredītkompanijas to notekti pamanīs

Atstāj savu komentāru

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!