facebook

Līzings motocikla iegādei

Katram cilvēkam ir savs vaļasprieks, kā arī ar to saistītie trūkumi un ieradumi.

0
0 mēn.
-

*mēneša minimālais maksājums

Motociklu līzings

Tāpēc tie, kas zina, kas ir ātrums un mīl ātri braukt, parasti zina, ka labs motocikls, tāpat kā laba automašīna, maksā daudz naudas.
Bet, lai sapnis nepaliktu sapnis, uz to ir jātiecas. Tāpēc līzings motocikla iegādei var būt lielisks variants moto transporta iegādei.

moto lizingā

Līzings ir finanšu pakalpojums, kas ļauj iegādāties preci (šajā gadījumā motociklu) un maksāt par to noteiktus procentus līzinga devējam.
Kad preces cena un procenti ir nomaksāti, tā īpašumtiesības pāriet līzinga ņēmējam. Kredīts motocikla iegādei arī varbūt izdevīgs variants, ja Jūs tikai domājāt par moto pirkšanu uz nomaksu.

Šī ir sava veida izmērīta motociklu transporta izpirkšana.
Tāpat, izmantojot tādu pakalpojumu kā līzings moto transporta pirkumam, ar laiku var pilnībā izpirkt transportlīdzekli vai noformēt ilgtermiņa nomu.

pirkt motociklu

Izmantojot mūsu kredītu salīdzināšanas platformu, varat arī salīdzināt, kurš finansējuma veids jums ir izdevīgāks: kredīts moto transporta iegādei vai līzings.

Līzinga galvenais atšķirības punkts no kredīta ir tas, ka līzinga kompānija patur tiesības uz motociklu līdz tam brīdim, kad līzinga summa tiks pilnībā atmaksāta. Tas nozīmē, ka motociklu nevarēsiet pārdot vai tirgot, kamēr tas nebūs pilnībā nopirktas no līzinga devēja. Tāpēc iepriekš noskaidrojiet, kādas priekšrocības sniedz konkrētais finanšu produkts.

Varat arī izmantot kredīta kalkulatoru, lai gūtu aptuvenu priekšstatu par gaidāmajiem maksājumiem un līzinga termiņu, lai iepriekš novērtētu savas finansiālās iespējas un laicīgi atmaksātu līzingu.

bilde līzings motocikla iegādei
Līzings motocikla iegādei
elizings logo

Komentāri (2)

25.05.2023 12:27
OOO, tas ir Loti aktuali tagad
25.05.2023 12:29
arī gribu paņemt moto

Atstāj savu komentāru

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!