facebook

Salīdzināt patēriņa kredītus

Katram plānotam pirkumam ik viens plāno arī pieļaujamo budžetu, bet kā gan var ieplānot budžetu kādam neplānotam vai pat svarīgam tā brīža pirkumam...

-

*mēneša minimālais maksājums

Kredītu salīdzināšanas portāls

Visbiežāk tādās situācijās pietrūkst finanšu līdzekļi (nauda), lai varētu atļauties veikt konkrēto pirkumu vai atrisināt radušos neplānoto situāciju.

Situācijas, kad nepieciešams papildus finansējums var būt ļoti dažādas. Vienam saplīst kāda tehnikas vienība (televizors, ledusskapis, veļas mazgājamā mašīna vai kas tamlīdzīgs), citam pietrūkst līdzekļi, lai dotos savā sapņu ceļojumā, vēl kādam vienkārši nepieciešama nauda. Šiem neparedzētajiem gadījumiem ir iespējams nodrošināties izmantojot tik populāro kredīta veidu – patēriņa kredīts. Taču arī tad ir jāprot pareizi visu saplānot, jeb kā mēs “eLizings.lv” komanda to saucam – analizēt un salīdzināt, nevis apjukt.

Tieši tādēļ mēs iesakām izvērtēt iespējas aizņemties. Arī salīdzināt kredītus un to piedāvājumus ir mūsdienīgi un pat ieteicams. Tas ļauj ieekonomēt, ja vien tiek veikta pareizā izvēle, turklāt ieklausoties speciālistu padomos, kurus ar lielāko prieku saviem klientiem arī sniedzam.

Pēc tam kad tiek salīdzināti patēriņa kredītu izteiktie piedāvājumi, katrs var izvēlēties izdevīgāko. Šim kredītu produktam nav nekādu obligāto nosacījumu, tādēļ kredīta ņēmējs pats izvēlas gan to kā izlietot saņemto finansējumu, gan to vai atmaksāt visu ātrāk. Jā – tāda iespēja ir ikvienam kredīta ņēmējam.

Svarīgākais, kredītam piesakoties un to saņemot, ir izvirzīt mērķi tā pielietošanai un izvērtēt savas iespējas to apmaksāt. Palīdzēsim pieņemt pareizo lēmumu – Jums atliek vien salīdzināt piedāvājumus.

bilde salīdzināt patēriņa kredītus
Salīdzināt patēriņa kredītus
elizings logo

Komentāri (2)

Raksta:
13.09.2021 10:18
Salidzināt pateriņa kreditus tas būs bezmaksas? Vai tomeer neee????
Raksta:
25.03.2021 21:19
Viegli salīdzināt patēriņu kredītu piedāvājumus. Labs rīks. 200%

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!